Restaurace U Kapličky

LOGO

V logu nově zrekonstruované restaurace propojujeme její hlavní zaměření na kvalitní gastronomii doplněnou produkty z největšího vinného sklípku v Chrudimi a nedalekou kapličku, podle které má restaurace už léta zažitý název.

FIREMNÍ IDENTITA

Samotné logo, případně jeho obměny potom podle konkrétního užití kombinujeme s minimalistickými symboly, většinou ve světle šedé barvě na bílém pozadí a fotografiemi. Symbolů na míru vznikla již celá řada.

WEB DESIGN A TVORBA WEBU

Ve stejném duchu jsme navrhli a kompletně vytvořili také webové stránky a vizuály pro Facebook.

POLEP FIREMNÍHO AUTA

Klasicky bílá firemní Fabie dostala velké, ale přesto elegantní polepy z plotrovaných samolepek a krásnou červenou 3D folii na střechu, která ji rozsvítí a lehce opticky omladí.

Cukrárna Suk

WEB DESIGN, TVORBA WEBU

Cukrárna v České Třebové byla založena již v roce 1925!, proto nám bylo velikou ctí podílet se na jejím vůbec prvním vstupu do světa internetu.
S použitím poskytnutých fotografií jsme vytvořili kompletní webovou prezentaci.

www.sukovacukrarna.cz

Dílna Štech

LOGO

Do firmy s více než 20ti letou tradicí přišla s novou generací ve vedení i pochopitelná potřeba nového loga. Žádné stávající nebylo, každá vizitka jiná, klasika.

Při jeho tvorbě jsme se tedy rozhodli lehce inspirovat letitou rezatou cedulí, visící přímo u firmy, konkrétně použitím obrysu kousku nábytku. Volba padla na starožitnou polstrovanou židli, jejíž umístěním do erbu vznikl naprosto jednoduchý, nekompromisní design.

BBKSTORE.CZ

WEB DESIGN, TVORBA WEBU A E-SHOPU

www.bbkstore.cz

Svatební oznámení

GRAFICKÉ NÁVRHY, TISK

Rádi se podílíme na radostných událostech a svatební oznámení je vždy výzva. Samotný motiv medvěda brtníka objímajícího vrbu byl vytvořen z nápadu novomanželů a vychází z jejich příjmení. Tlapy a pruty potom propojují všechny printy:

Svatební oznámení a pozvánky na recyklovaném papíře s černým tiskem, potištěné obálky, samolepky na skleničky medu a šerpa s potiskem. Bonusem od nás byl ručně malovaný strom, na který se měli možnost „zvěčnit“ všichni svatebčané.

GL Chotěboř

REDESIGN LOGA

Původní logo výrobce smaltovaného zařízení s barevnými přechody a stíny bylo v podstatě devadesátkové zombie. Rozhodli jsme se pro lehký redesign a zjemnění „vlnek“ i použitého písma. Modrá barva nyní odráží barvu hlavního produktu firmy.

Kadeřnictví Petra Lišková

POLEP PROVOZOVNY, VIZITKY

Nová provozovna oblíbeného kadeřnictví v Chrudimi si zasloužila kompletně nově „obléknout“ a označit řezanými samolepkami.

Vytvořili jsme elegantní vzor z kadeřnických nůžek v odstínech hnědé a mědi, který doplňujeme zlatým písmem.
Tato kombinace sluší i papírovým vizitkám.

Ostatní práce
Dědův Med Samolepky, promo foto
Maměn Music Merchandise
Growshop Kolín Firemní textil
DJ Saklovsky Merchandise
Malíř Petr John Design, tisk vizitek
DRTEK Merchandise
KoNoMaZ Obalový design
MD Dance Dámská tílka
Krijcos Trika, pola
Extreme Gym Potisk tílek
HASIČI Chrudim Série triček
FC Dobrý místo Fotbalové dresy
Amigo Bastardz – DEMO 2014 Logo, Obaly na CD, Trika, Videoklip
Erber podlahy Potisk montérkových souprav
ArtCore Tattoo Série triček
BBKSTORE.CZ Polepy aut, samolepky
Dobrý místo Samolepky, printy